Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe, które pomogą Ci zwiększyć przychody i pozyskać nowych klientów

Aby skutecznie realizować swoje cele, sprzedawcy muszą wiedzieć, jak rozmawiać z najbardziej wymagającymi klientami, pokonywać obiekcje, negocjować oraz zdobywać polecenia od obecnych klientów. Dlatego tak kluczowe jest systematyczne podnoszenie ich kompetencji poprzez praktyczne szkolenia!

Jakie problemy rozwiążesz dzięki programom szkoleniowym dla sprzedawców?

Niski poziom motywacji w zespole

handlowcy czują, że stare metody nie działają, ale nie mają wsparcia, aby to zmienić. Demotywacja prowadzi do spadku efektywności ich działań.

Większość przychodów generowana przez gwiazdy

handlowcy są nierówni, a “gwiazdy” w zespole sprzedażowym nie wykorzystują pełnego potencjału sprzedażowego swoich klientów.

Brak nowych klientów

sprzedaż realizowana jest na obecnych klientach i brakuje pomysłu na wdrożenie działań prospektingowych czy nakierowanych na pozyskiwanie rekomendacji, aby zwiększyć udział nowych klientów w przychodach.

Jakie problemy rozwiążesz dzięki programom szkoleniowym dla sprzedawców?

Spotkanie rozpoznawcze

Zbieramy kadrę zarządzającą i wszystkich decydentów w celu określenia wskaźników sprzedażowych, które mają ulec zmianie. Zadajemy sporo pytań, zbieramy dane finansowe i sprzedażowe – wszystko po to, aby skupić się na tym, co ważne i zagwarantować szybkie rezultaty.

Audyt zespołu sprzedaży

Rozmawiamy z menedżerami i handlowcami – diagnozujemy trudności i wyzwania. Przygotowujemy raport z analizą stanu obecnego.

Badanie Extended DISC

Przeprowadzamy badanie pomagające nam zdiagnozować style komunikacji.

Przedstawiamy rekomendacje

Przygotowujemy raport zawierający analizę stanu obecnego oraz rekomendacje do dalszej pracy. Wskazujemy, co należy wdrożyć w całej organizacji, aby zespół handlowy mógł realizować cele wyznaczane przez zarząd. Prezentujemy koncepcję programu szkoleniowego.

Umów się na bezpłatną konsultację!

Zastanawiasz się, jakie szkolenia będą odpowiednie dla Twojego zespołu sprzedaży? Kliknij w poniższy przycisk i umów się na pierwszą darmową konsultację z naszymi doradcami.

Umów się na spotkanie

Wyzwaniem dla mnie było zarządzanie zespołem konsultantek w obu salonach naszej sieci. Dzięki współpracy z Growton Group wdrożyliśmy motywujący i prosprzedażowy system wynagrodzeń oraz uruchomiliśmy system CRM, który sprawdza się w naszej specyfice branżowej. Na bieżąco korzystamy ze szkoleń, które utrzymują nasz poziom obsługi na wysokim poziomie i regulatnie prowadzimy badania tajemniczego klienta.

Natalia Łyko, Właścicielka Jubiler Łyko

Kontakt

Umów się na bezpłatną konsultację!

Zadaj nam dowolne pytanie dotyczące optymalizowania firmy, wzrostu czy sprzedaży, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i umówisz się na bezpłatną konsultację.