O nas

Kim jesteśmy?

Praktykami i pasjonatami sprzedaży

którzy przeprowadzą Ciebie i Twój biznes od diagnozy problemów przez leczenie, aż po opiekę – tak, aby uzdrowić Twoją firmę i zapewnić jej lepszą sprzedaż.

Jacy jesteśmy?

Wiarygodni

Dotrzymujemy słowa i terminów, odpowiedzialnie traktujemy wszystkie powierzone nam zadania.

Profesjonalni

Stosujemy sprawdzone rozwiązania, metodologię oraz narzędzia w odpowiedni i skuteczny sposób, który gwarantuje mierzalne wyniki.

Dbający o ludzi

Dbamy o nasz zespół i dbamy o klientów – nie tylko od biznesowej strony, ale też prywatnej, ludzkiej: budujemy relacje.

Bezpośredni

Mówimy wprost, co trzeba zmienić i jak to zrobić. Realnie oceniamy sytuację i otwarcie dzielimy się naszą obszerną wiedzą.

Paweł Janiszyn

Współzałożyciel Growtona, członek zarządu. Lider zespołu konsultantów, odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację projektów szkoleniowych. Konsultant, trener i coach w sprzedaży B2B.

Jest doświadczonym menedżer sprzedaży, pracował w korporacjach finansowych i w kluczowych momentach zarządzał nawet 50 – osobowym rozproszonym zespołem doradców B2B. Od 2007 roku przeprowadził ponad 1000 szkoleń. 

Szlify trenerskie i konsultingowe otrzymał pracując jako trener wyłączny dla największej polskiej firmy szkoleniowej. Bardzo skoncentrowany na rezultacie i precyzyjnym działaniu, co wynika z jego sportowej historii – jest mistrzem Polski w karate tradycyjnym.

Wykorzystując swoje kompetencje, pomaga właścicielom i szefom sprzedaży skutecznie zarządzać swoimi zespołami w oparciu o dobrze pojęte budowanie autorytetu oraz systematyczną bezpośrednią pracę z handlowcem.

Najlepszy w:
 • warsztatach sprzedażowych i menedżerskich
 • wdrażaniu handlowców
 • rekrutacji na stanowiska handlowe i menedżerskie
Kontakt:

p.janiszyn@growton.pl

Social media:

Aleksander Drwięga

Wieloletni praktyk sprzedaży, doradzał i wspierał klientów w sektorze finansowym, telekomunikacyjnym oraz IT, zarówno w B2B jak i B2C. Jest doświadczonym Key Account Managerem i – w kluczowym momencie swojej kariery – opiekował się portfelem ponad 500 klientów.

W pracy dla naszych klientów, poza doświadczeniem handlowym, pomaga mu wykształcenie psychologiczne i technologiczne zacięcie. Tworzy nieszablonowe rozwiązania i pomysły na usprawnienia w procesach sprzedażowych. Jest orędownikiem aktywnego prospectingu i umiejętnie łączy z nim procesy marketingowe.

Doskonale rozumie biznes, co – w połączeniu z procesowym myśleniem i szeroką wiedzą na temat wykorzystania nowych technologii w biznesie – pozwala na zwiększenie skuteczności całych zespołów handlowych.

Najlepszy w:
 • tworzeniu strategii sprzedażowych i marketingowych
 • porządkowaniu procesów technologicznych wspierających sprzedaż
 • treningach prospectingowych
Kontakt:

a.drwiega@growton.pl

Social media:

Paweł Piotrowski

Partner zarządzający. Odpowiada za sprzedaż i pozyskiwanie klientów.

Przeszedł ciekawą ścieżkę od księgowego w kancelarii prawnej do handlowca w korporacji wydawniczej. Jako country manager rozwijał legaltechowy startup. 

Z wykształcenia księgowy, z zamiłowania handlowiec. Jest zakochany w sprzedaży. 

Najlepszy w:
 • wsparciu naszych klientów na całej ścieżce współpracy 
Kontakt:

p.piotrowski@growton.pl

Social media:

Andrzej Mika

Trener i konsultant sprzedaży. Pracuje z klientami na poziomie szkoleń i bezpośrednio wspiera całe zespoły handlowe. Pełni funkcje interim menedżera i wdrożeniowca. 

Jest doświadczonym doradcą i menedżerem. Przeszedł każdy szczebel zarządzania w korporacji finansowej do poziomu dyrektora regionalnego. Certyfikowany trener i coach rozwoju.

Najlepszy w:
 • skutecznej pracy z zespołami handlowymi
 • edukacji i motywacji ludzi sprzedaży
Kontakt:

a.mika@growton.pl

Social media:

Iwona Bednarek

Trener i konsultant sprzedaży. Specjalizuje się w analizie finansowej sprzedaży i tworzeniu strategii handlowych opartych na wskaźnikach. 

Pracowała dla dużych sieci dystrybucyjnych jako handlowiec i menedżer sprzedaży. Z wykształcenia jest chemik. 

Najlepsza w:
 • tworzeniu skutecznych strategii handlowych
 • analizie finansowej sprzedaży
Kontakt:

i.bednarek@growton.pl

Agata Drwięga

Odpowiada za dofinansowania i rozliczanie wniosków o dotacje. 

Najlepsza w:
 • wsparciu naszych klientów w znalezieniu alternatywnych źródeł finansowania szkoleń
Kontakt:

agata.drwiega@growton.pl

Anna Janiszyn

Odpowiada za kontrolę finansów.

Najlepszy w:
 • dbaniu o finanse Growtona
Kontakt:

a.janiszyn@growton.pl

Nasze usługi

Specjalizacja: sprzedaż

Sprzedawanie jest trudne. Wiemy o tym. Dlatego pomożemy Ci pokonać bariery wzrostu i poukładać na nowo cały biznes.

Naszą misją jest uzdrawianie polskich firm, tak, aby miały warunki do rozwoju. Poprzez odpowiednią diagnostykę i dobór narzędzi, zmieniamy postrzeganie zarządzania biznesem. 

Jeśli Twój biznes ma kilka lat i udało Ci się go rozwinąć do pewnego momentu, a teraz masz trudność z osiągnięciem kolejnego poziomu przychodowego, to prawdopodobnie nie wykorzystujesz w pełni potencjału swojej firmy.

Zmienimy to! Wdrożymy procesy, CRM-y i wyszkolimy zespoły handlowe, ponieważ Twoja firma zasługuje na to, aby osiągać lepsze wyniki sprzedażowe.

Jesteśmy w stanie zwiększyć wyniki Twojej firmy nawet o 30%, wykorzystując nasze 10-letnie doświadczenie oraz umiejętności.

Skorzystaj z bezpłatnej wiedzy, którą dzielimy się na naszym blogu o sprzedaży

Bezpłatna konsultacja

Sięgnij po receptę na rozwój Twojego biznesu

Zadaj nam dowolne pytanie dotyczące optymalizowania firmy, wzrostu czy sprzedaży. Wystarczy, że wypełnisz formularz i umówisz się na bezpłatną konsultację. 

Przekroczono maksymalną ilość zgłoszeń.