O nas

Praktycy i pasjonaci sprzedaży
Stawiamy na optymalizowanie działań i mierzenie rezultatów!

Paweł Janiszyn

Współzałożyciel Growton Group odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację projektów szkoleniowych. Konsultant, trener i coach w sprzedaży B2B.

Jest doświadczonym menedżer sprzedaży, pracował w korporacjach finansowych i w kluczowych momentach zarządzał nawet 50 – osobowym rozproszonym zespołem doradców b2b.

Szlify trenerskie i konsultingowe otrzymał pracując jako trener wyłączny dla największej polskiej firmy szkoleniowej. Bardzo skoncentrowany na rezultacie i precyzyjnym działaniu, co wynika z jego sportowej historii – jest mistrzem polski w karate tradycyjnym.

Wykorzystując swoje kompetencje pomaga właścicielom i szefom sprzedaży skutecznie zarządzać swoimi zespołami w oparciu o dobrze pojęte budowanie autorytetu oraz systematyczną bezpośrednią pracę z handlowcem.

Najlepszy w:

  • warsztatach sprzedażowych i menedżerskich
  • wdrażaniu handlowców
  • rekrutacji na stanowiska handlowe i menadżerskie

Aleksander Drwięga

Współzałożyciel Growton Group odpowiedzialny za sprzedaż i nawiązywanie relacji z klientami. Konsultant, trener i facylitator w sprzedaży B2B.

Wieloletni praktyk sprzedaży, doradzał i wspierał klientów w sektorze finansowym telekomunikacyjnym oraz IT. Jest doświadczonym Key Account Managerem i w kluczowym momencie swojej kariery opiekował się portfelem ponad 500 klientów.

W pracy dla naszych klientów poza doświadczeniem handlowym pomaga mu wykształcenie psychologiczne i technologiczne zacięcie. Jest źródłem nieszablonowych rozwiązań i pomysłów na usprawnienia w procesach sprzedażowych. Jest orędownikiem aktywnego prospectingu i umiejętnie łączy z nim procesy marketingowe.

Doskonale rozumie biznes co w połączeniu z procesowym myśleniem i szeroką wiedzą na temat wykorzystania nowych technologii w biznesie pozwala na dostarczenie nietypowych często pomysłów na zwiększenie skuteczności całych zespołów handlowych.

Najlepszy w:

  • tworzeniu strategii sprzedażowych i marketingowych
  • porządkowaniu procesów technologicznych wspierających sprzedaż
  • treningach prospectingowych

O nas

Nasza filozofia

Wdrażamy procesy, CRMy i szkolimy zespoły handlowe, ponieważ Twoja firma zasługuje na to, aby osiągać lepsze wyniki sprzedażowe.

Jeśli założyłeś swój biznes kilka lat temu i udało Ci się go rozwinąć do pewnego momentu, a teraz masz trudność z osiągnięciem kolejnego poziomu przychodowego, to prawdopodobnie nie wykorzystujesz w pełni potencjału swojej firmy.
Sprzedawanie jest trudne. Wiemy o tym. Dlatego pomagamy klientom pokonać bariery wzrostu i poukładać na nowo cały biznes.

Jesteśmy w stanie zwiększyć wyniki nawet o 20-30%, wykorzystując nasze 10-letnie doświadczenie oraz umiejętności.

Analizujemy i organizujemy Twoje procesy biznesowe, pomagamy wdrażać rozwiązania CRM (z dofinansowaniem!) oraz szkolimy menedżerów i sprzedawców, abyś mógł być pewny, że Twój biznes urośnie.

Umów się na spotkanie

Skorzystaj z bezpłatnej wiedzy, którą dzielimy się na naszym blogu

Kontakt

Umów się na bezpłatną konsultację!

Zadaj nam dowolne pytanie dotyczące optymalizowania firmy, wzrostu czy sprzedaży, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i umówisz się na bezpłatną konsultację.