Wspieramy firmy w porządkowaniu procesów sprzedaży i rekrutacji

Pomożemy Ci zatrudnić skutecznego handlowca w 6 tygodni

Uporządkujemy sprzedaż w Twojej firmie i zajmiemy się rekrutacją handlowca, który będzie osiągał oczekiwane przez Ciebie wyniki. Otrzymasz od nas gwarancję zatrudnienia, a rozliczymy się w pełni dopiero po zakończeniu procesu.

W krótkim czasie przygotujemy selekcję profesjonalnych kandydatów, a Ty będziesz mieć kontakt tylko z najlepszymi. Po podpisaniu umowy zajmiemy się wdrożeniem handlowca i damy gwarancję, że nie zwolni się w ciągu 3 miesięcy.

Mamy 15 lat doświadczenia we wdrażaniu skutecznych standardów pracy w działach handlowych.

Sprawdź, czy Twoja firma jest gotowa na zatrudnienie handlowca!

Czy nasze wsparcie jest dla Ciebie?

Dlaczego potrzebujesz zatrudnić handlowca?

Wiele firm, które rozwija dział sprzedaży lub zatrudnia pierwszego handlowca mierzy się z podobbymi problemami. Pomożemy Ci je rozwiązać dzięki skutecznej rekrutacji.

Obecni handlowcy nie dowożą wyników.

Zauważasz, że handlowcy nie działają skutecznie? Nie jesteś zadowolony z ich wyników, więc chcesz zatrudnić nowe osoby? Wiemy, jak znaleźć odpowiedniego kandydata do Twojej firmy!

Chcesz sprzedawać więcej.

Chcesz wejść na nowe rynki i potrzebujesz handlowca z odpowiednim doświadczeniem? A może to Ty aktualnie odpowiadasz za sprzedaż i brakuje Ci czasu? Jeśli Twoja firma świetnie się rozwija, czas zwiększyć zasięg i zatrudnić handlowca, który pomoże pomnożyć zyski.

Dotychczasowe rekrutacje były nieskuteczne.

Twoja firma sporo wydała na ogłoszenia rekrutacyjne, ale nie zgłaszali się ciekawi kandydaci? Przestań tracić czas na nieskuteczne rozmowy – dzięki nam otrzymasz kontakt tylko do wyselekcjonowanych, sprawdzonych handlowców.

Sprzedaż w firmie znacząco spadła.

Zauważasz, że handlowcy w Twojej firmie nie pozyskują aktywnie klientów, a sprzedaż stanęła lub spada? Potrzebujesz zatrudnić handlowców, którzy będą aktywnie pozyskiwać nowych klientów, a nie tylko obsługiwać zamówienia.

Skuteczny handlowiec

Co zyskasz dzięki zatrudnieniu handlowca z naszą pomocą?

Będziesz sprzedawać więcej.

Zrekrutowany przez nas handlowiec będzie dowozić rezultaty i sprzedawać zgodnie z oczekiwaniami.

Zatrudnisz handlowca, który rozumie Twój biznes.

Zadbamy, żeby proponowani przez nas kandydaci rozumieli Twój biznes i proces sprzedażowy.

Skorzystasz z siły dosprzedaży, którą potrafi dobry handlowiec.

Zatrudniony przez Ciebie handlowiec będzie nie tylko dobrze obsługiwał aktualnych klientów, ale sam przynosił nowe kontakty i tematy.

Wprowadzisz profesjonalne standardy sprzedaży w Twojej firmie.

Nowy handlowiec będzie profesjonalnie rozmawiać z klientami, sprawnie obdzwaniać leady, umiejętnie doprowadzać do decyzji klienta i świadomie działać zgodnie z procesem sprzedażowym.

Gwarancja zatrudnienia handlowca

Co gwarantujemy Ci w procesie rekrutacji handlowca i porządkowania sprzedaży?

Sprawdzony proces i stały kontakt

Co od nas otrzymasz?

Zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo i stały kontakt w trakcie całego procesu. Mamy dostęp do handlowców z każdej branży, a wybierając kandydatów weźmiemy pod uwagę Twoje potrzeby i sugestie.

Gwarancję zatrudnienia

Otrzymasz od nas gwarancję, że jeśli zatrudniona osoba zwolni się niedługo po podpisaniu umowy, znajdziemy drugiego handlowca w ramach współpracy.

Nowy handlowiec w 6 tygodni

Proces rekrutacji jest szybki i transparentny – będziesz mieć z nami stały kontakt na każdym etapie.

Rozliczymy się po rekrutacji

W pełni rozliczymy się dopiero, gdy znaleziony przez nas kandydat zostanie zatrudniony i wdrożony w Twojej firmie.

Oczekuj od nas…

Znalezienia idealnego kandydata

w oparciu o autorski proces przygotowania profilu i weryfikacji kompetencji handlowców.

Oczekuj od nas…

Uchronienia Cię od kosztownych błędów

które może powodować nieskuteczna rekrutacja. Dzięki naszemu doświadczeniu oszczędzisz czas i pieniądze.

Oczekuj od nas…

Zwiększenia jakości zatrudnienia

dzięki handlowcom z odpowiednimi umiejętnościami, doświadczeniem i motywacją. To wpłynie na efektywność sprzedaży i tworzenie silnego zespołu handlowego, a długofalowo przyczyni się do wzrostu wyników firmy.

Poznaj nas lepiej

Nasza specjalizacja to sprzedaż…

…bo to fundament dobrej kondycji firmy. Przeprowadzimy Ciebie i Twój biznes od diagnozy problemów przez leczenie, aż po opiekę – tak, aby uzdrowić Twoją firmę i zapewnić jej lepszą sprzedaż.

Tworzymy i wdrażamy standardy pracy, które przekładają się na lepsze wyniki biznesowe. Działamy od 2009 roku, a ze sprzedażą jesteśmy związani od 2001 roku.
Przeszkoliliśmy ponad tysiąc osób.
Każdy z naszych 17 trenerów jest praktykiem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu zespołami handlowymi.

Skutecznie wdrożyliśmy standardy pracy w działach handlowych zarówno dużych firm i korporacji, takich jak Citi Bank Handlowy, Deutsche Bank, Alior Bank, Bank Millenium oraz wielu małych i średnich firmach.

Opinie o naszych klientów

Co mówią inni?

Od 2012 roku pomogliśmy ponad 100 firmom rozwinąć się – rekrutując handlowców,, pozyskując nowych klientów i szkoląc zespoły sprzedażowe. Twojej firmie też pomożemy.

Malwina Shinn

CEO ShinnWorld

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającym się biznesem i dotarliśmy do miejsca, w którym koniecznie było ustandaryzowanie procesów w firmie, co pozwoliłoby nam na kontrolowane skalowanie. Konsultanci z Growtona w bardzo sprawny sposób dokonali inwentaryzacji procesów i wskazali miejsca, które powinny ulec uporządkowaniu w pierwszej kolejności. Zbudowali zaangażowanie po stronie pracowników i dzisiaj utrzymujemy dynamikę wzrostu, zatrudniamy nowych pracowników i celujemy w kolejne podwojenie biznesu

Adrian Mularczyk

CEO Recomme

Konsultant Growtona w ramach projektu pomógł nam pozyskać naprawdę dużych klientów i uruchomić kampanię, która wygenerowała dla nas ogromną liczbę leadów. Wypracowany wspólnie proces działa i przynosi wyniki.

Natalia Łyko

Właścicielka Jubiler Łyko

Wyzwaniem dla mnie było zarządzanie zespołem konsultantek w obu salonach naszej sieci. Dzięki współpracy z Growtonem wdrożyliśmy motywujący i prosprzedażowy system wynagrodzeń oraz uruchomiliśmy system CRM, który sprawdza się w naszej specyfice branżowej.

Cezary Wosiński

CEO Soward

Jestem zadowolony ze współpracy, przy okazji wdrożenia otrzymaliśmy wiele wartościowej wiedzy, z której korzystamy cały czas. Panowie z Growtona pomogli uporządkować proces pozyskiwania nowych partnerów franczyzowych Soward oraz wdrożyć system CRM. Konsultanci pracujący z nami wykazali się dużym zrozumieniem dla naszej branży oraz olbrzymią wiedzą i kreatywnością w zakresie konstruowania strategii sprzedaży.

Piotr Zygmunt

CEO Leśniczówka

Warsztaty ze specjalistą od procesów sprzedażowych uporządkowały nam myślenie o całym procesie kontaktu z klientami, a z ekspertem od budżetowania i planowania sprzedaży ustawiły plany i system motywacyjny dla zespołu handlowego.

Tomasz Bednarski

CEO Guarana Biznes

Z usług Growtona korzystamy zarówno w celu usprawnienia naszej pracy, jak i przy realizowanych projektach dla naszych klientów – wszędzie tam, gdzie zależy nam na zwiększeniu i poprawie sprzedaży. Wszechstronność kompetencji ich konsultantów, znajomość narzędzi wspierających pozyskiwanie klienta – od marketingu po zarządzanie sprzedażą – pozwoliło nam poszerzyć zakres wsparcia naszych klientów w sektorze produkcyjnym o wsparcie sprzedaży, a nam ułatwiło pozyskiwanie nowych klientów.

Sięgnij po receptę na rozwój Twojego biznesu

Zadaj nam dowolne pytanie dotyczące zatrudnienia handlowca. Wystarczy, że wypełnisz formularz.

Handlowiec
FAQ

Najczęstsze pytania

Masz inne pytanie? Skontaktuj się z nami.

Wycena rekrutacji zależy od kilku czynników. Zgłoś się do nas, a szybko przedstawimy Ci indywidualną wycenę.

Damy Ci gwarancję na to, że handlowiec nie zwolni się w trakcie 3 miesięcy od podpisania umowy. Zadbamy o proces wdrożenia handlowca, który jest kluczowym czynnikiem, wpływającym na jego wyniki w firmie.

Jest kilka warunków, które powinna spełnić firma, żeby zatrudnienie handlowca było skuteczne. Umów się na bezpłatną konsultację z nami, żeby sprawdzić, czy Twoja firma jest gotowa na zatrudnienie handlowca.

Cały proces dzielimy na kilka etapów.

Pierwszym z nich jest przygotowanie do procesu rekrutacyjnego, czyli: analiza zasobów wewnętrznych Klienta, określenie profilu kandydata, określenie metody weryfikacji dopasowania do branży, ustalenie rynkowej pozycji rekrutacyjnej.


Następnie przejdziemy do działań rekrutacyjnych, które obejmują wybór najlepszej strategii rekrutacyjnej, przygotowanie ogłoszenia i komunikacji, uruchomienie kampanii, wywiad z osobami spełniającymi kryteria profilu oraz przedstawienie rekomendowanych kandydatów.

Trzecim etapem jest selekcja kandydatów, weryfikacja doświadczenia i wiedzy kandydatów, uzyskanie decyzji kandydata o współpracy, zatrudnienie handlowca i wdrożenie go w firmie.

+48 502 549 296

Zadzwoń

biuro@growton.pl

Napisz do nas

ul. Gorlicka 12/3, 51-314 Wrocław

Odwiedź nas

Pon- Pt: 08:00 - 18:00

Godziny pracy