Szkolenie online dla przedsiębiorców, konsultantów i handlowców z każdej branży

Sprzedawaj łatwiej, taniej i skuteczniej dzięki poleceniom.

1-dniowe szkolenie online na platformie Zoom dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się najlepszego sposobu na pozyskiwanie jakościowych kontaktów biznesowych.
W ramach szkolenia odbędą się również 2 sesje wdrożeniowe, podczas których uczestnicy otrzymują zadania i wymieniają się doświadczeniami z pracy na poleceniach.

Czy szkolenie jest dla Ciebie?

Czy też masz trudność z pozyskaniem nowych klientów?

Wiele osób, które szukają nowych klientów, spotyka się z podobnymi problemami. Czas je pokonać dzięki jednej, nowej umiejętności – pozyskiwaniu poleceń.

Brakuje Ci nowych klientów.

Realizujesz sprzedaż tylko na obecnych klientach i brakuje Ci pomysłu na wdrożenie działań, które to zmienią? Dzięki poleceniom to niedługo przestanie być Twój problem.

Trudno Ci dotrzeć do osób gotowych na zakup.

Jeśli sprzedaż jest trudna, być może nie sprzedajesz swojego produktu lub usługi odpowiednim osobom. Czas to zmienić i skoncentrować się na kluczowych klientach.

Wpadające leady są słabej jakości.

Marketing nie dostarcza odpowiednich leadów, a sprzedaż nie jest w stanie realizować swoich celów? Weź sprawy w swoje ręce i dzięki poleceniom zdobądź świetne kontakty biznesowe.

Twoja sprzedaż jest nieregularna.

Nie udaje Ci się wypracować powtarzalnej sprzedaży? Jasne schematy działania, gotowe wzorce komunikacji z klientem, instrukcje dla przełożonych sprawiają, że doradcy częściej rozmawiają z klientami o poleceniach, są wytrwalsi i bardziej systematyczni.

Cena szkolenia

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

Chcesz nauczyć się łatwiejszej sprzedaży dzięki poleceniom? Wybierz pakiet, dzięki któremu nauczysz się to robić.

Bilet VIP

549 zł netto

Co otrzymasz?

Bilet STANDARD

299 zł netto

Co otrzymasz?

Bilet VIP PLUS

849 zł netto

Co otrzymasz?

Czas na łatwiejszą sprzedaż

Dlaczego potrzebujesz nauczyć się zdobywać klientów dzięki poleceniom?

Dotrzesz do klienta przy znacznie niższych kosztach

Wykorzystasz potencjał bazy posiadanych klientów i przekujesz ją w powtarzalne źródło nowej sprzedaży.

Zaczniesz zdobywać nowych klientów łatwiej i szybciej

Skuteczność sprzedażowa poleceń jest niemal 4-krotnie wyższa od kontaktów pozyskanych z innych źródeł. 8 na 10 klientów z polecenia podejmuje współpracę.

Zdobędziesz bardziej lojalnych klientów

Klienci z polecenia są bardziej lojalni, średnio wydają więcej i sami chętniej dają polecenia niż ci, którzy przyszli inną drogą.

Nawiążesz nowe kontakty biznesowe

Zapewnisz sobie stały dopływ kalorycznych kontaktów. Średnia wartość transakcji z poleceń jest wyższa o 21%.

Poznaj mocne strony tego szkolenia

W jaki sposób to szkolenie wpłynie na sprzedaż w Twojej firmie?

Agenda szkolenia

Jak wygląda szkolenie?

Proces pozyskiwania poleceń należy dobrze zaplanować. Tak samo jest ze szkoleniem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie konkretną agendę.

Szkolenie to nie tylko teoria

Co od nas otrzymasz?

6 godzin, podczas których poznasz kompletną metodologię pozyskiwania poleceń gotową do zastosowania od razu w każdej branży. Wypełnisz swój kalendarz nowymi szansami sprzedażowymi.

Praktykę na żywo

Twoje umiejętności przećwiczymy w praktyce. Weźmiesz udział w scenkach pokazowych, prowadzonych przez trenerów. Nabędziesz kompetencji, dzięki którym dotrzesz do klientów, którzy byli wcześniej nieosiągalni.

2 sesje wdrożeniowe

Stawiamy na ćwiczenie praktycznych umiejętności, dlatego w ramach szkolenia odbędą się również 2 sesje wdrożeniowe, podczas których uczestnicy otrzymują zadania i wymieniają się doświadczeniami z pracy na poleceniach.

Natychmiastowe umiejętności

Podczas szkolenia nauczysz się pozyskiwać polecenia od razu. Zaczniesz przekładać to na praktykę sprzedażową i szybko zobaczysz długofalowe efekty.

Poznaj siłę sprzedaży dzięki poleceniom

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Polecenia są najtańszym, najskuteczniejszym i najszybszym kanałem pozyskiwania klienta. To sposób na łatwiejszą i stabilną sprzedaż, którą możesz sobie zapewnić dzięki szkoleniu.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli…

Jako właściciel firmy chcesz zwiększyć skuteczność Twoich handlowców

Handlowcy nie sprzedają lub ich wyniki są nierówne? Daj im skuteczne narzędzie, dzięki któremu będą potrafić uregulować sprzedaż w Twojej firmie.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli…

Jako handlowiec chcesz sprzedawać łatwiej i skuteczniej.

Pokonaj barierę, związaną z pozyskiwaniem poleceń i przekonaj się, jak bardzo ułatwią Twoją pracę.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli…

Jako właściciel małej firmy odpowiadasz za jej sprzedaż.

Jesteś freelancerem albo nadal odpowiadasz za sprzedaż Twojej firmy? Dzięki poleceniom zajmie Ci to mniej czasu i energii.

Decyzja podjęta?

Czy jest inny sposób?

Wciąż możesz obawiać się rozmowy o poleceniach i tracić szansę na wartościowe spotkania sprzedażowe z klientami, którzy potrzebują Twojego produktu lub usługi. Z drugiej strony, masz szansę przełamać swoje bariery raz na zawsze i nauczyć się metody, która gwarantuje długoterminową stabilizację i zadowolenie ze sprzedaży.

Kto poprowadzi szkolenie?

Poznaj Pawła Janiszyna

Współzałożyciel Growtona, członek zarządu. Lider zespołu konsultantów, odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację projektów szkoleniowych. Konsultant, trener i coach w sprzedaży B2B.

Jest doświadczonym menedżer sprzedaży, pracował w korporacjach finansowych i w kluczowych momentach zarządzał nawet 50 – osobowym rozproszonym zespołem doradców B2B. Od 2007 roku przeprowadził ponad 1000 szkoleń.

Szlify trenerskie i konsultingowe otrzymał pracując jako trener wyłączny dla największej polskiej firmy szkoleniowej. Bardzo skoncentrowany na rezultacie i precyzyjnym działaniu, co wynika z jego sportowej historii – jest mistrzem Polski w karate tradycyjnym.

Wykorzystując swoje kompetencje, pomaga właścicielom i szefom sprzedaży skutecznie zarządzać swoimi zespołami w oparciu o dobrze pojęte budowanie autorytetu oraz systematyczną bezpośrednią pracę z handlowcem.

Opinie o naszych szkoleniach

Co mówią inni?

Od 2012 roku pomogliśmy ponad 100 firmom rozwinąć się – pozyskując nowych klientów i szkoląc zespoły sprzedażowe – z praktycznych do bólu zagadnień. Tobie też pomożemy.

Malwina Shinn

CEO ShinnWorld

5 / 5

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającym się biznesem i dotarliśmy do miejsca, w którym koniecznie było ustandaryzowanie procesów w firmie, co pozwoliłoby nam na kontrolowane skalowanie. Konsultanci z Growtona w bardzo sprawny sposób dokonali inwentaryzacji procesów i wskazali miejsca, które powinny ulec uporządkowaniu w pierwszej kolejności. Zbudowali zaangażowanie po stronie pracowników i dzisiaj utrzymujemy dynamikę wzrostu, zatrudniamy nowych pracowników i celujemy w kolejne podwojenie biznesu.

Adrian Mularczyk

CEO Recomme

5 / 5

Jako startup potrzebowaliśmy kompleksowej pomocy w poukładaniu strategii sprzedaży, całego procesu kontaktu z klientem oraz jasnych wytycznych co do działań zarówno marketingowych, jak i sprzedażowych.

Sebastian Białas

CEO PushButtons

5 / 5

Nie jesteśmy handlowcami i potrzebowaliśmy pomocy w poukładaniu całego procesu sprzedażowego i rozłożenia go na najprostsze czynności. Przy wsparciu Growtona nie tylko rozpisaliśmy jak docierać do klientów, jak z nimi rozmawiać, ale także kompletnie zmieniliśmy komunikację z naszymi klientami. Zdefiniowaliśmy konkretne grupy klientów i dopasowaliśmy do nich ofertę, skonfigurowaliśmy narzędzia, które pomogły nam zautomatyzować działania marketingowe i sprzedażowe i uruchomiliśmy całą serię kampanii, które przyniosły nam nowe projekty. Polecam współpracę z Growtonem bez cienia wątpliwości.

Agnieszka Szałęga – Gazda

CEO Recamp

5 / 5

Firma Growton przeprowadziła dla naszego zespołu cykl warsztatów prospectingu obejmujący prace na poleceniach, networking oraz pracę z telefonem. Poza samymi spotkaniami na sali szkoleniowej nasi doradcy odbyli indywidualne spotkania z trenerem, wdrażając poznane metody w swój model współpracy z klientem.

Natalia Łyko

Właścicielka Jubiler Łyko

5 / 5

Wyzwaniem dla mnie było zarządzanie zespołem konsultantek w obu salonach naszej sieci. Dzięki współpracy z Growtonem wdrożyliśmy motywujący i prosprzedażowy system wynagrodzeń oraz uruchomiliśmy system CRM, który sprawdza się w naszej specyfice branżowej. Na bieżąco korzystamy ze szkoleń, które utrzymują nasz poziom obsługi na wysokim poziomie i regularnie prowadzimy badania tajemniczego klienta.

Cezary Wosiński

CEO Soward

5 / 5

Panowie z Growtona pomogli uporządkować proces pozyskiwania nowych partnerów franczyzowych Soward oraz wdrożyć system CRM. Konsultanci pracujący z nami wykazali się dużym zrozumieniem dla naszej branży oraz olbrzymią wiedzą i kreatywnością w zakresie konstruowania strategii sprzedaży.

Piotr Zygmunt

CEO Leśniczówka

5 / 5

Do czasu spotkania z chłopakami z Growtona nasz proces sprzedaży był całkowicie analogowy i nie zarządzaliśmy nim wcale. Warsztaty ze specjalistą od procesów sprzedażowych uporządkowały nam myślenie o całym procesie kontaktu z klientami, a z ekspertem od budżetowania i planowania sprzedaży ustawiły plany i system motywacyjny dla zespołu handlowego. Dodatkowo otrzymaliśmy bardzo trafną rekomendację systemy CRM, który świetnie zintegrował się z naszym systemem księgowo-magazynowym.

Tomasz Bednarski

CEO Guarana Biznes

5 / 5

Z usług Growtona korzystamy zarówno w celu usprawnienia naszej pracy, jak i przy realizowanych projektach dla naszych klientów – wszędzie tam, gdzie zależy nam na zwiększeniu i poprawie sprzedaży. Wszechstronność kompetencji ich konsultantów, znajomość narzędzi wspierających pozyskiwanie klienta – od marketingu po zarządzanie sprzedażą – pozwoliło nam poszerzyć zakres wsparcia naszych klientów w sektorze produkcyjnym o wsparcie sprzedaży, a nam ułatwiło pozyskiwanie nowych klientów.

Cena szkolenia

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

Chcesz nauczyć się łatwiejszej sprzedaży dzięki poleceniom? Wybierz pakiet, dzięki któremu nauczysz się to robić.

Bilet VIP

549 zł netto

Co otrzymasz?

Bilet STANDARD

299 zł netto

Co otrzymasz?

Bilet VIP PLUS

849 zł netto

Co otrzymasz?
FAQ

Najczęstsze pytania

Masz inne pytanie? Skontaktuj się z nami.

Szkolenie odbędzie się w formie online na platformie Zoom. Startujemy 15 listopada o godzinie 10:00. Wszystkie informacje otrzymasz mailowo po zapisaniu się na szkolenie.

Zastanów się, co blokowało Cię przed wykorzystywaniem poleceń sprzedaży lub – jeśli próbowałeś tej metody – co sprawiało Ci trudność. Miej przy sobie również coś do sporządzania notatek, na pewno Ci się przyda.

Przeszkoliliśmy już ponad 1800 handlowców, zarówno z dużych, jak i małych firm. Nasza metodologia jest sprawdzona w wielu branżach i przynosi mierzalne efekty. Musisz wiedzieć, że od 2012 roku pomogliśmy ponad 100 firmom rozwinąć się – pozyskując nowych klientów i szkoląc zespoły sprzedażowe – z praktycznych do bólu zagadnień. Tobie też pomożemy.

Szkolenie pozwoli Ci na zwiększenie zasięgu, pozyskanie nowych klientów, skuteczniejszy proces sprzedaży oraz budowanie długofalowych relacji z klientami, co przełoży się na stabilność biznesu i jego rozwój. 

Prowadzone przez nas statystyki wśród absolwentów naszych szkoleń jednoznacznie wskazują, że ich sprzedaż znacząco się poprawia – średnio na 10 klientów, z którymi rozmawiają o poleceniach, zdobywają 14 nowych, kalorycznych klientów. 

Skuteczność sprzedaży z kontaktów z polecenia to 84% – 8 na 10 klientów podejmuje współpracę. 

Średnia wartość transakcji z poleceń jest wyższa o 21%.

Wystarczy, że wybierzesz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada. Pakiety cenowe znajdziesz nieco wyżej na tej stronie.

+48 509 354 695

Zadzwoń

biuro@growton.pl

Napisz do nas

ul. Gorlicka 12/3, 51-314 Wrocław

Odwiedź nas

Pon- Pt: 08:00 - 18:00

Godziny pracy