Sprzedawaj łatwiej, taniej i skuteczniej dzięki Akademii Pozyskiwania Klientów.

Z nami nauczysz się, jak efektywnie zapełniać swój kalendarz wartościowymi szansami sprzedażowymi, identyfikować i przyciągać klientów o największym potencjale biznesowym. Nasz program jest skonstruowany tak, aby inspirować, motywować i przekształcać Twoje podejście do sprzedaży, prowadząc Cię do osiągnięcia wyjątkowych wyników.

CENA PROGRAMU:

29 800

0 PLN

(odbierz nawet 100% dofinansowania)

Czas na łatwiejszą sprzedaż

Z warsztatu skorzystało już ponad 3 000 pracowników.

Poznaj mocne strony tego projektu

W jaki sposób to wpłynie na sprzedaż w Twojej firmie?

Kwalifikacja

Odbierz nawet 100% dofinansowania

Wypełnij formularz, a sprawdzimy, czy Twoja firma kwalifikuje się na 100% dofinansowania. 
Nic nie ryzykujesz!

AKADEMIA

Czy Akademia jest dla Ciebie?

Jakich efektów możesz się spodziewać dzięki Akademii Pozyskiwania Klientów?

Akademii Pozyskiwania Klientów to miejsce, gdzie nauczysz się, jak skutecznie zwiększać swoje szanse sprzedażowe i budować trwałe relacje z klientami. Oto, co możesz zyskać:

Więcej Wartościowych Szans Sprzedażowych

  • Dostęp do Prestiżowych Klientów: Uczymy, jak różnicować metody poszukiwania klientów i jak skutecznie ich profilować. Dzięki temu, w Twojej sprzedaży pojawi się więcej prestiżowych klientów, gotowych do współpracy.
  • Więcej Wyselekcjonowanych Klientów: Nasze metody pomogą Ci trafić do tych klientów, którzy naprawdę są zainteresowani Twoją ofertą.

Skuteczniejsza Sprzedaż

  • Łatwiejsze Domykanie Sprzedaży: Nauczysz się, jak sprawnie zamykać procesy sprzedażowe, szybko weryfikować potencjał klientów i skracać czas potrzebny do finalizacji transakcji.
  • Większe Transakcje: Dzięki naszym metodom, wartość Twoich transakcji wzrośnie, co przełoży się na większe zyski.

Regularność w Pracy Doradców

  • Stałe Schematy Działania: Dostarczamy jasne instrukcje i wzorce komunikacji, które pomagą Ci utrzymać regularność w pracy i nie rezygnować z zaplanowanych działań.
  • Długotrwałe Efekty Sprzedażowe: Dzięki systematycznej pracy, efekty Twoich działań sprzedażowych będą widoczne na dłużej.

Większa Lojalność Klientów i Wzrost NPS

  • Zadowoleni i Lojalni Klienci: Lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów sprawi, że będą oni bardziej zadowoleni i lojalni.
  • Mniej Reklamacji, Więcej Polecenia: Zadowoleni klienci rzadziej składają reklamacje, chętniej polecają Twoje usługi, co pomaga w budowaniu solidnej bazy klientów.

Kim jesteśmy? Praktykami i pasjonatami sprzedaży

Poznaj Pawła Janiszyna

Współzałożyciel Growtona, członek zarządu. Lider zespołu konsultantów, odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację projektów szkoleniowych. Konsultant, trener i coach w sprzedaży B2B.

Jest doświadczonym menedżer sprzedaży, pracował w korporacjach finansowych i w kluczowych momentach zarządzał nawet 50 – osobowym rozproszonym zespołem doradców B2B. Od 2007 roku przeprowadził ponad 1000 szkoleń.

Szlify trenerskie i konsultingowe otrzymał pracując jako trener wyłączny dla największej polskiej firmy szkoleniowej. Bardzo skoncentrowany na rezultacie i precyzyjnym działaniu, co wynika z jego sportowej historii – jest mistrzem Polski w karate tradycyjnym.

Wykorzystując swoje kompetencje, pomaga właścicielom i szefom sprzedaży skutecznie zarządzać swoimi zespołami w oparciu o dobrze pojęte budowanie autorytetu oraz systematyczną bezpośrednią pracę z handlowcem.

Kim jesteśmy? Praktykami i pasjonatami sprzedaży

Poznaj Aleksandra Drwięgę

Wieloletni praktyk sprzedaży, doradzał i wspierał klientów w sektorze finansowym, telekomunikacyjnym oraz IT, zarówno w B2B jak i B2C. Jest doświadczonym Key Account Managerem i – w kluczowym momencie swojej kariery – opiekował się portfelem ponad 500 klientów.

W pracy dla naszych klientów, poza doświadczeniem handlowym, pomaga mu wykształcenie psychologiczne i technologiczne zacięcie. Tworzy nieszablonowe rozwiązania i pomysły na usprawnienia w procesach sprzedażowych. Jest orędownikiem aktywnego prospectingu i umiejętnie łączy z nim procesy marketingowe.

Doskonale rozumie biznes, co – w połączeniu z procesowym myśleniem i szeroką wiedzą na temat wykorzystania nowych technologii w biznesie – pozwala na zwiększenie skuteczności całych zespołów handlowych.

Jak wygląda warsztat?

Ten warsztat dostarcza brakujących często doradcom narzędzi do skutecznego prospectingu.

Uczestnicy podczas warsztatu:

Warsztat dostarczający umiejętności pozyskiwania poleceń w sektorze premium. Szkolenie powstało z myślą o doradcach chcących rozwinąć swój potencjał prospectingowy poprzez docieranie do nowych kalorycznych klientów.

W ramach warsztatu uczestnicy nauczą się, że:

Warsztat dla doradców, chcących zautomatyzować metody dotarcia do osób zamożnych i właścicieli firm. Metodyka Cyfrowego Prospectingu opiera się na wykorzystaniu dostępnych narzędzi marketingu osobistego.

W ramach warsztatu uczestnicy:

Warsztat przygotowujący doradców pracujących w sektorze inwestycyjnym do efektywnej pracy z networkingiem organizowanym przez kluby biznesu, w ramach konferencji i spotkań branżowych czy też przez własną organizację.

W ramach warsztatu uczestnicy:

Warsztat Smart Calling przygotowuje doradców do kluczowego momentu prospectingu – skutecznego doprowadzania do spotkania z klientami.

W ramach warsztatu uczestnicy:

Opinie o naszych szkoleniach

Co mówią inni?

Od 2012 roku pomogliśmy ponad 100 firmom rozwinąć się – pozyskując nowych klientów i szkoląc zespoły sprzedażowe – z praktycznych do bólu zagadnień. Tobie też pomożemy.

Malwina Shinn

CEO ShinnWorld

5 / 5

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającym się biznesem i dotarliśmy do miejsca, w którym koniecznie było ustandaryzowanie procesów w firmie, co pozwoliłoby nam na kontrolowane skalowanie. Konsultanci z Growtona w bardzo sprawny sposób dokonali inwentaryzacji procesów i wskazali miejsca, które powinny ulec uporządkowaniu w pierwszej kolejności. Zbudowali zaangażowanie po stronie pracowników i dzisiaj utrzymujemy dynamikę wzrostu, zatrudniamy nowych pracowników i celujemy w kolejne podwojenie biznesu.

Adrian Mularczyk

CEO Recomme

5 / 5

Jako startup potrzebowaliśmy kompleksowej pomocy w poukładaniu strategii sprzedaży, całego procesu kontaktu z klientem oraz jasnych wytycznych co do działań zarówno marketingowych, jak i sprzedażowych.

Sebastian Białas

CEO PushButtons

5 / 5

Nie jesteśmy handlowcami i potrzebowaliśmy pomocy w poukładaniu całego procesu sprzedażowego i rozłożenia go na najprostsze czynności. Przy wsparciu Growtona nie tylko rozpisaliśmy jak docierać do klientów, jak z nimi rozmawiać, ale także kompletnie zmieniliśmy komunikację z naszymi klientami. Zdefiniowaliśmy konkretne grupy klientów i dopasowaliśmy do nich ofertę, skonfigurowaliśmy narzędzia, które pomogły nam zautomatyzować działania marketingowe i sprzedażowe i uruchomiliśmy całą serię kampanii, które przyniosły nam nowe projekty. Polecam współpracę z Growtonem bez cienia wątpliwości.

Agnieszka Szałęga – Gazda

CEO Recamp

5 / 5

Firma Growton przeprowadziła dla naszego zespołu cykl warsztatów prospectingu obejmujący prace na poleceniach, networking oraz pracę z telefonem. Poza samymi spotkaniami na sali szkoleniowej nasi doradcy odbyli indywidualne spotkania z trenerem, wdrażając poznane metody w swój model współpracy z klientem.

Natalia Łyko

Właścicielka Jubiler Łyko

5 / 5

Wyzwaniem dla mnie było zarządzanie zespołem konsultantek w obu salonach naszej sieci. Dzięki współpracy z Growtonem wdrożyliśmy motywujący i prosprzedażowy system wynagrodzeń oraz uruchomiliśmy system CRM, który sprawdza się w naszej specyfice branżowej. Na bieżąco korzystamy ze szkoleń, które utrzymują nasz poziom obsługi na wysokim poziomie i regularnie prowadzimy badania tajemniczego klienta.

Cezary Wosiński

CEO Soward

5 / 5

Panowie z Growtona pomogli uporządkować proces pozyskiwania nowych partnerów franczyzowych Soward oraz wdrożyć system CRM. Konsultanci pracujący z nami wykazali się dużym zrozumieniem dla naszej branży oraz olbrzymią wiedzą i kreatywnością w zakresie konstruowania strategii sprzedaży.

Piotr Zygmunt

CEO Leśniczówka

5 / 5

Do czasu spotkania z chłopakami z Growtona nasz proces sprzedaży był całkowicie analogowy i nie zarządzaliśmy nim wcale. Warsztaty ze specjalistą od procesów sprzedażowych uporządkowały nam myślenie o całym procesie kontaktu z klientami, a z ekspertem od budżetowania i planowania sprzedaży ustawiły plany i system motywacyjny dla zespołu handlowego. Dodatkowo otrzymaliśmy bardzo trafną rekomendację systemy CRM, który świetnie zintegrował się z naszym systemem księgowo-magazynowym.

Tomasz Bednarski

CEO Guarana Biznes

5 / 5

Z usług Growtona korzystamy zarówno w celu usprawnienia naszej pracy, jak i przy realizowanych projektach dla naszych klientów – wszędzie tam, gdzie zależy nam na zwiększeniu i poprawie sprzedaży. Wszechstronność kompetencji ich konsultantów, znajomość narzędzi wspierających pozyskiwanie klienta – od marketingu po zarządzanie sprzedażą – pozwoliło nam poszerzyć zakres wsparcia naszych klientów w sektorze produkcyjnym o wsparcie sprzedaży, a nam ułatwiło pozyskiwanie nowych klientów.

Kwalifikacja

Odbierz nawet 100% dofinansowania

Wypełnij formularz, a sprawdzimy, czy Twoja firma kwalifikuje się na 100% dofinansowania. 
Nic nie ryzykujesz!

AKADEMIA
FAQ

Najczęstsze pytania

Masz inne pytanie? Skontaktuj się z nami.

Tak, nasz program dofinansowania jest dostępny nawet dla małych firm. Pamiętaj tylko, że musisz zatrudniać minimum 5 osób.

Tak, możesz zdobyć nawet 100% dofinansowania na rozwój sprzedaży i szkolenia dla Twoich pracowników. To inwestycja w przyszłość Twojej firmy.

Przeszkoliliśmy już ponad 1800 handlowców, zarówno z dużych, jak i małych firm. Nasza metodologia jest sprawdzona w wielu branżach i przynosi mierzalne efekty. Musisz wiedzieć, że od 2012 roku pomogliśmy ponad 100 firmom rozwinąć się – pozyskując nowych klientów i szkoląc zespoły sprzedażowe – z praktycznych do bólu zagadnień. Tobie też pomożemy.

Szkolenie pozwoli Ci na zwiększenie zasięgu, pozyskanie nowych klientów, skuteczniejszy proces sprzedaży oraz budowanie długofalowych relacji z klientami, co przełoży się na stabilność biznesu i jego rozwój. 

Uczestnicy mogą spodziewać się znaczącego wzrostu wartościowych szans sprzedażowych, większej skuteczności sprzedażowej, zwiększenia regularności pracy doradców oraz wyższej lojalności klientów i wzrostu NPS (Net Promoter Score). Program ma na celu nie tylko krótkoterminowe zwiększenie liczby klientów, ale również długoterminowe budowanie solidnych relacji z klientami.

Tak, czas na aplikowanie jest ograniczony, a liczba miejsc w programie jest ścisłe ograniczona. Zalecamy aplikować jak najszybciej, aby skorzystać z tej wyjątkowej możliwości.

Aby sprawdzić, czy Twoja firma kwalifikuje się do dofinansowania, wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny w naszej ofercie.